Akční záruky na všechny modely 4 roky!

Testy

 

Sym GTS Joymax 125i Start&Stop

Autor: SkutrMania.cz

Na český trh právě přichází stopětadvacítka, která kromě dalších moderních funkcí obsahuje systém Start&Stop automatického vypínání motoru při stání a automatické nastartování při rozjezdu. To zatím na trhu nabízel pouze městský skútr Honda PCX, nyní se k ní přidává tchajwanský SYM, který ovšem tuto technologii zabudoval do pořádného maxiskútru.

Velký plexištít a mohutné kapotáže nabídnou velkorysou ochranu proti nepřízni počasí, zrcátka s integrovanými směrovkami zase posílí lepší viditelnost skútru v provozu, potěší i sportovně laděná přístrojovka s klasickými budíky doplněnými modrým displejem. To je na stopětadvacítku hodně luxusní výbava – důvodem je, že se GTS vyrábí i jako třístovka!

05_full 13_full

My se ale nejvíc těšíme na systém Start&Stop. Ten znamená další snížení spotřeby paliva, ale kromě toho má ještě další moc příjemnou funkci. Po zastavení se vypne motor a vy sedíte a čekáte na zelenou na úplně tichém a nehybném stroji bez jakýchkoli vibrací… Je výborné, že se k Hondě přidávají i další značky a jsme jedině pro, aby se tento trend stal standardem jako u automobilů vyšších tříd…


Celou recenzi si můžete přečíst na SkutrMania.cz

Zobrazit detail stroje: Sym GTS Joymax 125i Start&Stop

 

Komentáře